Vuch Fossy Mini Black

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka BIBLOO

Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 4 907 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 10 132 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 80 109 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 465 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 10 950 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 9 951 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchoduDárek50 Kč96 % • 1 910 recenzíDalší informace

330 g
Vzor
jednobarevné

• , zakoupeno v VUCH

Krásná malá kabelka ideální do divadla.

• , zakoupeno v VUCH

• Krásná malá kabelka. Velice příjemná cena, kvalitní provedení, překrásné dárkové balení, které mě potěšilo!

• akorát velká
    • krásně propracovaná
    • jediná vada...k mé výšce (163 cm) mi chybí tak dvě dírky na popruhu, aby to bylo pro mě akorát :-)

Značka
textil
330 g
Vzor
jednobarevné

Mysleli jsme, že oblíbenou Fossy jen tak nic nepřekoná. Jenže teď se koukáš na její mini verzi v neokoukaných barvách, a tak jsou pochyby o našem tvrzení na místě. Tahle cute kabelka bude Tvou první volbou na večerní party. Ale každou chvíli budeš hledat zrcadlo a koukat, jak Ti to s ní sluší. Nebo na romantickou večeři v michelinský restauraci, ale „small talks“ budeš vést hlavně s ní. Ať už zkrátka půjdeš kamkoliv, jen těžko ji budeš odkládat.

• Materiál: 100% polyuretan
  • Kategorie: Dámská crossbody kabelka
  • Vzor: Jednobarevný
  • Příležitost: Dovolená
  • Zapínání: Na zip
  • Objem: 2 l
  • Značka: Vuch

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v VUCH

Krásná malá kabelka ideální do divadla.

• akorát velká
    • krásně propracovaná
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

ještě jsem kabelku nevyzkoušela/malou/

• krásná kabelka
  • , zakoupeno v Sportisimo

nemám

• , zakoupeno v VUCH

Rychlé dodání, moc hezky zabaleno.

koupeno jako dárek

• , zakoupeno v VUCH

Moc pěkná kabelka, mám z ní radost.

• , zakoupeno v VUCH

Krasny materiál, pekne provedení. Jen by mohla být trochu delší, aby se do ni vesla větší peněženka.