Romina & Co malá tmavěmodrá crossbody kabelka D219/22

Popis produktu

Parametry produktu

Druh
crossbody
Barva
modrá
Materiál
umělá kůže

Parametry produktu

Druh
crossbody
Barva
modrá
Materiál
umělá kůže

Popis produktu

Úžasná tmavěmodrá dámská crossbody kabelka značky ROMINA je vzhledově i prakticky dobře řešená. Velikostně se pohybuje na pomezí malé a střední velikosti. Materiál je pevný a velmi kvalitní, takřka nerozeznatelný od pravé kůže.  

Na přední straně jsou umístěny hned dvě funčkní kapsy, jedna zipová, druhá uzavíratelná na druk. Na jezdcích u zipové kapsy jsou zavěšeny ozdobné proužky syntetické kůže.  

Hlavní ukládací část se uzavírá na zip. Vnitřní prostor má kabelka rozdělený na dvě části pomocí látkové přepážky, která sama o sobě tvoří uzavíratelnou přihrádku na zip. Lze do ní výhodně uložit důležitosti, které nevypadnou. Na vnitřních bočních stranách v podšívce jsou klasicky dvě menší přihrádky na drobnosti a jedna větší uzavíratelná.  

Na zadní straně kabelky je další kapsa na zip.  

Pásek přes tělo je regulovatelný až do délky cca. 120 cm.  

Kovové doplňky jsou stříbrné barvy.  

  • Barva: tmavěmodrá
  • Záruka: 24 měsíců

 

Barva odpovídá hlavní fotce u zboží, ostatní fotografie v galerii jsou ilustrační a zobrazují přesné uspořádání kabelky, nikoliv jeho barvu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.