Desigual San Francisco Kate

Vzor
květované

• originální vzhled
    • perfektní barva i velikost

tato kabelka se mi již delší dobu líbila a teď byla v akci za parádní cenu, takže jsem neváhala, v této vínově červené lesklé barvě vypadá luxusně,je prostorná,dá se nosit přes rameno. Velká spokojenost, doporučuji.

• Prostorná
    • moderní
    • možnost nošení na rameni
    • Chybí vnitřní rozdělovací přihrádka, pouze malé kapsičky

Jsem s kabelkou spokojená, doporučuji .

• , zakoupeno v Different.cz

• Prostorná kabelka na každodenní nošení.
    • Originální vzhled.
    • Snad jen slabší uši, které by vzhledem k velikosti kabelky mohly být širší.

Kabelku bych doporučila všem ženám, které mají rády prostorné tašky a nebojí se vybočovat.

Barva
Materiál
textil
Vzor
květované

Nádherná kabelka Desigual 67X50H1_3005 z kolekce podzim / zima 2016. Kabelka má dvě ucha do ruky, lze ji ale pohodlně nosit i přes rameno (výška držadel je 23 cm nad horním okrajem kabelky). Hlavní oddíl má horní zip, uvnitř je kapsa na zip a dvě otevřené kapsičky. Na dně kabelky jsou ochranné cvoky. Na přední straně kabelky je logo DESIGUAL, na zadní straně kabelky je v materiálu vytlačený nápis Desigual. Nejúspěšnější model od firmy Desigual!

Rozměry: délka 33 cm, šířka 16 cm, výška 29 cm

Kabelky nepřetěžujte a chraňte je před mechanickým poškozením nebo nadměrným promáčením! Pro čištění kabelky nedoporučujeme používat tekutá čistidla kvůli možnému zabarvení nebo jinému poškození materiálu kabelky. Kabelku otírejte měkkým bezbarvým navlhčeným hadříkem.

• originální vzhled
    • perfektní barva i velikost

• krásná kabelka,odpovídá zobrazení na obrázku

kabelka je úžasná,už loni jsem po ni toužila a teď jsem ji koupila v akci za parádní cenu,velká spokojenost

• Prostorná
    • moderní
    • možnost nošení na rameni
    • Chybí vnitřní rozdělovací přihrádka, pouze malé kapsičky

Jsem s kabelkou spokojená, doporučuji .

• , zakoupeno v Different.cz

• Prostorná kabelka na každodenní nošení.
    • Originální vzhled.
    • Snad jen slabší uši, které by vzhledem k velikosti kabelky mohly být širší.

kabelka je krásná

• Rychlý obchod

Úžasný obchod, kvalitní personál!

• , zakoupeno v Different.cz

• skvělá kabela, dostatek přihrádek

každý kabelu chválí

• , zakoupeno v Kabelky-bizuterie.cz

• nádherná barva , materiál

produkt jsem si vybrala, protože mě zaujal.
    Produkt se mi dobře nosí, mám ráda dlouhé uši u kabelek, protože si ji mohu dát přes rameno.